Školení grafiky a internetového marketingu

Od počátku roku 2015 se věnuji výuce a školení počítačové grafiky a internetového marketingu. Můžeme se setkat na školeních společnosti AbecedaPC v Praze, v krásných prostorách učeben v dobře dostupné lokalitě Vysočan.

Grafika, online marketing, HTML...

Zaměřuji se na školení grafických programů od Adobe, zejména Photoshop, Illustrator a Indesign. Dále školení oblíbeného grafického programu Corel Draw, předtiskové přípravy či úvodu do střihu videa...

Z oblasti internetového marketingu předávám své znalosti z proklikové (PPC) reklamy, analýzy návštěvnosti webových stránek, optimalizace pro vyhledávače, či stále více oblíbeného tématu remarkertingu a marketingu na sociální síti Facebook, či LinkedIn.

Seznam mých školení uzavírají kurzy technologií potřebných k tvorbě moderních webových stránek, jako je HTML 5 / CSS 3, základy PHP, či seznámení s redakčními systémy.

Jednotlivci, malé firmy, velké firmy...

Od roku 2015 jsem proškolil přes 400 lidí z řad jednotlivců i menších či větších firem po celé České republice. Desítky z nich se vrací na konzultace a pokračujeme společně v dlouhodobé spolupráci.

Certifikace

Za dobu své práce jsem nasbíral spousty zkušeností, které jsem stvrdil například získáním uznávaného certifikátu ACE (Adobe Certified Expert) Photoshop CC, nebo certifikáty od společnosti Google na produkty Analytics a AdWords se specializací na Obsahovou i Vyhledávací síť.

ACE